Siyah Kelebek 2 - Capella

11.53 TL. Siyah Kelebek serisi apokaliptik türe yepyeni bir soluk getirecek büyük bir keşif. Uzak geleceğin unutulmaya yüz tutmuş geçmişinde yaşıyordu Ain halkı.

Responsive image
YAZAR
Zodi
DOSYA BOYUTU
6,21 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786050938555

Bir Siyah Kelebek 2 - Capella kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Siyah Kelebek 2 - Capella kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Zodi tarafından yazılmıştır.


Siyah Kelebek serisi apokaliptik türe yepyeni bir soluk getirecek büyük bir keşifUzak geleceğin unutulmaya yüz tutmuş geçmişinde yaşıyordu Ain halkı. Utanç mührü taşıyanları sadece karanlık bekliyordu.Onlara ölüm bile yasaktı.Capella da o karanlıktan çıkma yolunu arıyordu.Ve soruyordu durmadan. Hiçkimse'yi arıyordu, belki de kendini.Ain'in dar sokaklarından, Tanrılar Ülkesi'ne uzun bir yolculuk başlamıştı."Bir... iki...üç...dört...beş... aç gözlerini!" (Tanıtım Bülteninden) 


Zodi. Siyah Kelebek serisi apokaliptik türe yepyeni bir soluk getirecek büyük bir keşif. Uzak geleceğin unutulmaya yüz tutmuş geçmişinde yaşıyordu Ain halkı.